درباره ما

این شرکت با همکاری متخصصین توانمند کشور علاوه بر تولید رله ها و قطعات الکترونیک خودروئی ، با توجه به دارابودن استاندارد های روز دنیا و همچنین بهره مندی از تجهیزات مونتاژ تمام اتوماتیک (THD & SMD) طراحی وساخت قطعات و تجهیزات الکترونیکی خاص را نیز انجام می دهد که از آن جمله می توان به تولید پاورکامپیوتر ، پاورآداپتور کارتخوان بانکی، مونتاژ انواع بردهای کنترل و انواع نمایشگر لوازم خانگی، نمایشگر پمپ CNG ، ساخت تسترهای الکترونیک و همچنین مهندسی معکوس و داخلی سازی قطعات الکترونیکی و قطعات بخش EMS خودرو اشاره نمود .

گروه صنعتی بتا سرآمد با بهره گیری از محصولات شرکت HONGFA که دومین رله ساز برتر از لحاظ کیفیت وپرفروش ترین تولیدکننده رله در دنیا می باشد ، یکی از برترین تامین کننده رله های خودرویی در صنعت خودروسازی کشور به شمار می رود که علاوه بر تامین نیاز خودروساز ، نیاز بازار خدمات پس از فروش را نیز تامین می نماید . در حال حاضر قطعات گروه صنعتی بتا سرآمد با نام های تجاری B.I.G و Beta+ به بازار ارائه می گردد که از برند های خوش نام و مورد اطمینان مصرف کنندگان در بازار است.

گروه صنعتی بتاسرآمد اخیرا با ایجاد یک شاپ تزریق پلاستیک و پرس در مجاورت کارخانه اصلی ضمن افزایش راندمان کاری , تنوع محصولات تولیدی در حوزه الکترونیک / پلیمر را افزایش داده است.